Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Vintage sweater orange
Vintage sweater orange - 89 Vintage sweater orange - 90

Vintage sweater orange

Storlek: Small
Färg: Orange

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Orange sweater i storlek small. Smal passform och sitter lite för tight på mig som är 175 cm lång. Fin färg som funkar perfekt till ett par mörka baggy jeans.

Cholo
Cholo
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul/orange oversize sweater från Monki - Säljer den här som jag blev så himla kär i på monki men sen blir jag skrämd varje morgon av att den är så färgstark. Därav använd 1 gång endast! Jättefin rostgul färg, oversize fit, och väldigt tunnt sweater-tyg som gör den bra för layering!
Vintage sweater - Jätte söt oversized sweater som är aldrig använd, jag tror jag köpte från emmiol eller zalando. Super skönt material i storlek S-M men den ör rätt så oversized. Vid frågor är det bara att ställa
Orange hoodie från DirtCult - Säljer en orange hoodie från DirtCult med vit logga och texten 'San Diego' på bröstet. Tröjan har huva med snörning, magficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med färg.
Orange morris tröja - 100% lamm ull. Orange morris tröja med mönster på armbågarna. Aldrig använd Storlek S
orange tröja  - i braa skick
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛