Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå ribbad ziptröja från Pieces - Säljer en grå ribbad ziptröja från Pieces med hög krage och långa ärmar. Tröjan har dragkedja framtill och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha.
Grå kofta med rosetter från Pieces - Mysig grå kofta från Pieces i stickat material. Koftan har två rosetter framtill som knytning och en rak, lite loose passform.
Grå sweatshirt från Pieces - En basic grå sweatshirt från Pieces i mjukt material. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för chill dagar. Enkel och stilren design som passar till allt.
Grå polotröja från Pieces - Mysig grå polotröja från Pieces i storlek XS. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och varma känsla. Tröjan har långa ärmar och en klassisk polokrage som håller dig varm och stilren. Passar perfekt till både vardag och lite finare tillfällen. 🧶
Grå sweatshirt från Pieces - En enkel och stilren grå sweatshirt från Pieces. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en klassisk passform. Perfekt för en avslappnad och bekväm stil.
Grå sweatshirt med tryck från PIECES - Säljer en grå sweatshirt från PIECES med svart text 'ARIZONA' på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Grå bolerotopp med pälsdetaljer - Säljer en superfin grå bolerotopp med fluffiga pälsdetaljer runt kragen. Perfekt för att lägga till lite extra stil till din outfit. Den är kortärmad och passar bra till både vardag och fest. Toppen är i bra skick och redo för en ny ägare!
Grå ribbad bolerotopp från Amisu - Snygg grå ribbad bolerotopp från Amisu/NewYorker. Perfekt att ha över ett linne nu i höst!! 🍂Passar både till vardags och fest! 💫 Aldrig använd då jag ville ha den lite oversized så tyckte denna blev för liten tyvärr!
Grå bolerotopp från Pieces
Grå bolerotopp från Pieces - 0 Grå bolerotopp från Pieces - 1 Grå bolerotopp från Pieces - 2

Grå bolerotopp från Pieces

Storlek: 36
Märke: Pieces
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en ljusgrå bolerotopp från Pieces med korta volangärmar och liten krage. Toppen är öppen framtill och har en mjuk, stickad känsla. Perfekt att slänga över en klänning eller topp för en extra touch.

Livia Rittger Letterbrandt
Livia Rittger Letterbrandt
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla