Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Weekday Hoodie
Weekday Hoodie - 89 Weekday Hoodie - 90

Weekday Hoodie

Storlek: LARGE
Märke: Weekday

285 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja säljer den här hoodien som är i utmärkt skick inget tecken på användning, Säljs för den inte används

Jack Ejlertsson
Jack Ejlertsson
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Weekday hoodie - Svart hoodie från Weekday med huva och snörning, hel dragkedja framtill och två stora fickor. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Klassisk passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Den är storlek xs men sitter som s
WEEKDAY zip hoodie - Har inga skador eller annat, storlek M Nypris: 450kr
Beige hoodie från Weekday - Jacka från Ralph loren. Tröjorna från weekday. Byxorna från zara. Pris kan diskuteras, skriv för fler bilder vid intresse.
Weekday Zip Hoodie - Säljer en snygg Weekday Zip up som är i riktigt bra skick 9/10✅Tröjan har bara används någon gång därför så bra skick✅ Vid frågor och fler bilder så hör av er✅Priset kan diskuteras vid snabb affär🤗👌🏼
Svart hoodie från Weekday - Säljer en stilren svart hoodie från Weekday. Den har en dragkedja framtill och en klassisk huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad look. Stor ficka framtill för extra bekvämlighet.
Lila hoodie från Weekday - Säljer en stilren lila hoodie från Weekday. Den har en klassisk design med en stor ficka framtill och justerbar huva. Perfekt för en avslappnad look.
Ljusgrå hoodie Weekday - Säljer en stilren ljusgrå hoodie med huva och dragsnören. Tröjan har en klassisk känguruficka framtill och långa ärmar med muddar. Perfekt för dig som gillar en enkel och clean look. Passar till jeans eller joggers. Jag är 184 och 72 kg, tröjan är av märket ”weekday” och är i storlek S. Hör av dig om du har frågor eller vill diskutera pris!👍
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Avora kofta - Säljs ej längre
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick. De är först till kvarn så kommer inte spara det för någon.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Intimissimi tröja - Säljer min Beigea intimissimi tröja. Den har endast blivit använd ett fåtal gånger och har inga tecken på användning, därför i mycket bra skick. Säljer då den är för stor.❤️
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!