Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grön randig tröja
Grön randig tröja - 89 Grön randig tröja - 90

Grön randig tröja

Storlek: M
Märke: Weekday
Färg: Grön

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin randig grön tröja💚🖤

malva och vilmer meibrink
malva och vilmer meibrink
(14)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön randig tröja - Heej! Säljer denna gröna randiga trekvartströja. Den är från Lindex och jag har i storlek M och den passar bra på mig! Det är bara att fråga om ni undrar något.
Grön randig barntröja med dinosaurie - Säljer en söt grön randig barntröja med en stor dinosaurieapplikation och texten 'roarrr' på framsidan. Tröjan har långa vita ärmar under de korta gröna och knäppning vid halsen för enkel påklädning. Perfekt för små dinosaurieälskare! 🦖Några lösa trådar förekommer enligt bil.
Grön tröja med tigertryck - Snygg grön tröja med ett stort tigertryck i beige på magen. Perfekt för en avslappnad stil med en unik touch. Tröjan har långa ärmar och en normal passform.
Fin grön tröja - Fin tröja från Monki i storlek xxs💗 Använd 5 gånger typ men inga tecken på användning
Grön tröja  - Grön skön tröja från Weekday i storlek M.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Hollister knapp hoodie - Säljer nu denna sjukt snygga hoodien med knappar från hollister grymt skick! Hör gärna av er vid frågor!🙌
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.