Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Yoke tröja
Yoke tröja - 89 Yoke tröja - 90

Yoke tröja

Storlek: M
Färg: Blå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin yoke tröja från junkyard. Den är i skick med inga skador.

EN
EN
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå sweatshirt från Yoke - Snygg blå sweatshirt från Yoke i storlek S med stort tryck på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och en relaxed passform. Jätte skön och är helt ny.
Mörkblå sweatshirt från Yoke - Säljer en stilren mörkblå sweatshirt från Yoke med liten broderad logga
Yoke T-shirt  - Säljer denna feta T-shirt då den inte kommer till användning. Använd 1 gång. Stl XS, inga fläckar, behöver bara strykas lite:)
Vit Yoke’ hoodie med tryck 'Community' - Säljer en stilren vit hoodie med texten 'Community' tryckt på både fram- och baksidan. Hoodien har en klassisk design med känguruficka och en liten broderad detalj på huvan. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan är i storlek XL (relaxed fit) och köpt för ca 1 år sedan, sparsamt använd och köpt för ca 800kr
New yoker  - Super fin topp med spets runt hela.
Fleecetröja av märket YOKE - Sparsamt använd, fint skick!
Tröja - Köpt secondhand, pris går att diskuteras
Tröja - Tjöja
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr