Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart hoodie bik bok
Svart hoodie bik bok - 89

Svart hoodie bik bok

Storlek: XS/S
Märke: Zara

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin svart hoodie från bil bok, inge fel på den utan använder bara inte, jätte bra skick❤️

Zelma
Zelma
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart hoodie från Bik Bok - Säljer en svart hoodie från Bik Bok i storlek M. Den har en klassisk design med en stor ficka framtill och justerbar huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad stil.
Svart hoodie från Bik Bok - Säljer en svart hoodie från Bik Bok med dragkedja och huva. Perfekt för en avslappnad stil. Den har långa ärmar och en klassisk passform. Hör av dig vid intresse!
Svart paljettopp från Bik Bok  - Helt ny paljetttopp från Bik Bok i storlek XS med prislappen kvar. Säljer eftersom den är för liten för mig. Toppen har små axelvaddar och består av ett innertyg och ett tunt yttertyg med paljetter.
Svart tröja från Bik Bok - Säljer en svart tröja från Bik Bok i storlek XS. Den har långa ärmar med en lätt utsvängd design och är croppad för en trendig look. Perfekt för både vardag och fest! 🖤
Svart omlottblus från Bik Bok - Snygg svart omlottblus från Bik Bok i blankt polyestertyg. Blusen har långa ärmar och en twistad osymetrisk detalj framtill som ger en cool look.
Svart topp från Bik Bok - Säljer en svart topp från Bik Bok. Passar bra till både jeans och kjol. Hör av dig vid intresse! 🖤
Svart  kofta från Bik Bok - Fin kofta från Bikbok i super skick💕
Tröja  Bik bok - Oanvänd
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Beige cropped kofta från ONLY - Mysig beige stickad kofta från ONLY med v-ringning och stora matchande knappar framtill. Kortare modell med ribbade muddar och lång ärm. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look.
Avora kofta - Säljs ej längre
Intimissimi tröja - Säljer min Beigea intimissimi tröja. Den har endast blivit använd ett fåtal gånger och har inga tecken på användning, därför i mycket bra skick. Säljer då den är för stor.❤️
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip up hoodie  - i storlek S i mycket fint skick. De är först till kvarn så kommer inte spara det för någon.
Zara kofta  - Jättesnygg kofta från Zara som knappt är använd!
Ljusgrå kofta från Gina Tricot XS - Mysig ljusgrå kofta från Gina Tricot i ullblandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och stängs med fyra knappar framtill. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha med olika outfits. Storlek XS