Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
kofta med volanger
kofta med volanger - 89

kofta med volanger

Storlek: s
Märke: Zara
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättefin rosa kofta med volanger från zara. superfin båda knäppt och uppknäppt med en annan tröja under💗

Hedvig Oliveira
Hedvig Oliveira
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kofta med volanger - Säljer en jättefin svart kofta med volanger framtill. Koftan har långa ärmar och en jättefin desgin. Den är gammal från Zara och säljs inte längre. Jättefint sick! Passar S storleksmässigt 🩷❤️😍
Grå kofta med volang - Supersöt grå kofta med volangkrage och volangdetaljer vid ärmslut och nederkant. Knäpps med små pärlemorknappar framtill. Mjuk stickad kvalitet, slutsåld på Zara 💗
Vit kofta med volang från Zara - Supersöt vit kofta från Zara med lång ärm, knappar framtill och volangdetaljer på axlarna. Koftan har en ribbad struktur och är tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar en clean och stilren look med en twist.
Vinröd kofta med volang från Zara - Supersöt vinröd kofta från Zara med volangkant och pärlemorknappar framtill. Mjuk och fluffig känsla tack vare blandning av polyester, akryl och ull. Rund hals och långa ärmar, perfekt för att addera lite extra stil till din outfit.
Vinröd kofta med volang och knappar - Säljer en vinröd kofta med dekorativa volanger  och en knapprad. Koftan har långa ärmar och är  med en söt volangkant nedtill. Säljer för att den inte kommer till användning
Vinröd kofta med volang från Zara - Mysig vinröd kofta från Zara med volangdetaljer vid ärmslut och nederkant. Tröjan har långa ärmar, rund halsringning och knappar framtill. Perfekt för lager på lager och ger en chic touch till din outfit.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar