Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Zara topp
Zara topp - 89

Zara topp

Storlek: S
Märke: Zara
Färg: Grå

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd

Josefineholmm
Josefineholmm
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara topp - Säljer min jättesöta kortärmade tröja ifrån zara. Tröjan är använd fåtal gånger.  Pris kan diskuteras
Zara topp - Jättesnygg tröja från zara i grå. Använd 1 gång och har inga defekter. Jätteskönt material och passar även xs. Skriv för frågor eller pris 💕🫶
Grå långärmad topp från Zara - Säljer en grå långärmad tröja från Zara i strl S.  Den är i lite tjockare material, Köpt förra året och finns inga synliga tecken på användning. Säljer då den inte kommer till användning längre
Zara Mörkgrå långärmad topp med struktur - Zara Säljer en mörkgrå långärmad topp med tight passform och snyggt rynkad struktur. Toppen har rund halsringning och är tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som sitter skönt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Zara topp - Använd en gång
Zara topp - Såå fin tröja från zara med ”chocker”. Så snygg! Bild 2 är lånad, skriv för egna bilder! Köpt för 400kr och endast använd 1 gång❤️
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek L. Kan upplevas betydligt mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛