Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå polotröja från Zara - Säljer en stilren och bekväm mörkblå polotröja från Zara. Perfekt för kyligare dagar med sin långa ärmar och mjuka material. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. 🧥✨
Mörkblå stickad polotröja - Säljer denna supersnygga stickade polotröjan i wool blend material från Gina!! Endast använd  2 ggr så det är väldigt bra kvalitet! 🥰🥰
Mörkblå stickad polotröja - Säljer en mörkblå stickad polotröja med krage och knappar framtill. Tröjan har lång ärm och ribbad midja som ger en snygg passform. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren look.
Mörkblå polotröja från Zara - Snygg mörkblå polotröja från Zara med ribbad krage och muddar. Tröjan har långärmad design och är tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en klassisk touch.
Mörkblå polotröja med trekvartsärm - Säljer en stilren mörkblå polotröja med hög hals och trekvartsärmar💓 storlek xs har en liten större passform
Grå poncho i ull - Säljer en supermysig grå poncho i ull. Perfekt för kyliga höst och vinterdagar. Den ät helt ny prislappen finns kvar.
Mörkblå polotröja Carin Wester - Snygg mörkblå polotröja från Carin Wester med hög krage och avslappnad passform. Tröjan har trekvartsärmar och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Mörkblå polotröja i ull
Mörkblå polotröja i ull - 0 Mörkblå polotröja i ull - 1

Mörkblå polotröja i ull

Storlek: S
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörkblå polotröja med hög krage och långärmad modell. Tröjan är stickad i mjuk ull och har en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt att matcha med jeans för en enkel och snygg look.

Olivia Kabele
Olivia Kabele
(37)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans - Jätte fina jeans med hål på knäna
Jeans - Jätte fina jeans med hål på knäna
Jeans - Säljer dessa jätte fina jeansen med hål på knäna
Jeans - Säljer dessa jeansen med hål på knäna
Mjukisbyxor  - Jätte fina och köna mjukisbyxor
Topp - Säljer denna oanvända gröna toppen från zara, jättefin och skönt material.
Low waisted jenas - Säljer dessa jätte fina låg midjade jeansen som inte kommer till någon användning längre, de är omsydda så att de ska bli mer Low waisted men inget som syns.
Topp - Säljer denna toppen från Zara som aldrig är använd
Pyjamasbyxor - Säljer dessa pyjamasbyxorna från laget 157
Pyjamasbyxor - Säljer dessa pyjamabyxorna från lager 157
Liknande annonser
Visa alla