Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Beige kavaj/kofta
Beige kavaj/kofta  - 89 Beige kavaj/kofta  - 90 Beige kavaj/kofta  - 91

Beige kavaj/kofta

Storlek: L
Märke: Zara

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek L men passar även en S utmärkt

Lilo
Lilo
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kavaj  - Beige kort kavaj från zara
Beige kavaj med knytband - Säljer en stilren beige kavaj med knytband i midjan. Den har trekvartsärmar och en lös passform som ger en avslappnad look. Perfekt för vår och sommar, och funkar både till vardags och fest. Kavajen är i mycket bra skick och är superbekväm att ha på sig.
Beige kofta  - Söt beige kofta från Zara! 💕💕Fint skick🥰
Beige kofta - kofta med svarta detaljer. Koftan har fyra guldknappar framtill och två fickor.
Beige kofta - Säljer min fina kofta med från Zara! Storlek S men lite oversized. Nypris: 699 kr och lappen + original lådan är kvar. 50% ull och aldrig använd. Köp billigare på vinted: amanda08.b 🤭
Beige kavaj med knappar - Säljer en stilren beige kavaj med dubbelknäppning. Den har en figurnära passform och långa ärmar. Kavajen är i jättebra skick 🤍🤍Använd två gånger! Nypris: 559 kr
Beige kofta - Beige kofta från zara. Bra skick, inga defekter. Skriv gärna vid frågor! 💘
Fin beige kofta från Zara - Säljer då den tyvärr inte kommer till användning. Använd ett fåtal gånger och i fint skick☺️
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr
Beige kofta med v-ringning och knappar - Stilren beige kofta med djup v-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt att slänga över en topp för en avslappnad look.
Acne Studios T-shirt - Svart långärmad sweatshirt från Acne Studios med vit text 'Acne Studios STOCKHOLM 1996' på bröstet. Klassisk rund halsringning och avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storlek S
Mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent - Snygg mörkblå cardigan från Yves Saint Laurent med guldfärgade knappar och broderad YSL-logga i gult på bröstet. Tröjan är ribbstickad, har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt att styla till jeans eller kjol för en trendig look.
Unik kofta med zig zag detaljer  - Brun stickad kofta med zig zag detaljer och passar både s och xs!💗
Beige fluffig kofta från Isolde - Mysig beige kofta från Isolde med fluffig textur och rund halsringning. Koftan har dragkedja framtill och två stora fickor. Perfekt för lager på lager och ger en avslappnad men ändå stilren look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Hollister knapp hoodie - Säljer nu denna sjukt snygga hoodien med knappar från hollister grymt skick! Hör gärna av er vid frågor!🙌