Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Glittrig tröja
Glittrig tröja  - 89 Glittrig tröja  - 90

Glittrig tröja

Storlek: S
Märke: Zara

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin blå och glittrig tröja med puffärmar✨

Märta
Märta
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige glittrig tröja - Säljer en snygg beige glittrig tröja med långa ärmar. Superfin💌💌storlek S men passar M och xs också beroende på passform
🌸Mörk blå glittrig tröja 🌸 - 🤩En mörkblå glittrig tröja i fint skick för ett billigt pris 🤩 ( inga hål eller fläckar)   💖Storleken står inte men är lite trång vid armarna för mig som har storlek S💖  (Frakt ingår inte i priset)
Glittrig väst  - Så så så så snygg ”väst” perfekt till fin middag, utegång eller konserter !!
Glittrig tröja - Glittrig tröja från Zara använt 1 gång  Köpt i Spanien
Glittrig tröja - Snygg långärmad topp som glittrar 🤩 den är lite glittrig och är vid i armarna. Säljer då jag inte använder den så mycket tyvärr. Storlek L men den sitter dom S
Grå glittrig tröja - Säljer en superfin grå croppad glitter tröja med trekvartsärmar. Den är glittrig vilket inte framkommer så mycket på bilden. 💕Tröjan är i mycket bra skick och har en diskret textdetalj på framsidan.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr