Alla kategorier > Mode > Accessoarer > Klockor
Svart sportig klocka med gummiband
Svart sportig klocka med gummiband - 0

Svart sportig klocka med gummiband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Klockor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart klocka med fyrkantigt ur och flera små urtavlor. Klockan har ett svart gummiband och detaljer i silver och rött på urtavlan. Perfekt accessoar för en modern och sportig stil.

Happy shop
Happy shop
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Matt svart klocka - Helt ny
RM svart klocka - Snygg svart klocka med rektangulärt boett och synlig urtavla med detaljer i guld och silver. Klockan har robust design, svarta skruvar runt boetten och svart armband i syntetmaterial. Perfekt för dig som gillar exklusiv och modern stil.
Svart klocka från Regal med läderband - Stilren klocka från Regal med svart urtavla och guldfärgade detaljer. Klockan har ett klassiskt svart läderband och minimalistisk design utan siffror, bara markeringar. Perfekt accessoar för en clean och modern look.
Svart fyrkantig klocka från Naviforce - Snygg svart klocka från Naviforce med fyrkantig urtavla och flera mindre urtavlor för extra funktioner. Klockan har en robust design med tydliga vita markeringar och svart armband. Levereras i originalförpackning med garanti och instruktionsbok.
Svart klocka från Guess i läder - Stilren svart klocka från Guess med dubbla urtavlor och silverfärgat boett. Klockan har ett klassiskt svart läderarmband med struktur och rund urtavla på 43 mm. Perfekt accessoar för dig som gillar en modern och elegant look.
Svart Breitling Endurance Pro klocka - Säljer en sportig svart Breitling Endurance Pro klocka med robust boett och svart gummiband. Klockan har tydliga vita siffror, flera urtavlor och detaljer i gult. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med funktion.
Svart klocka från Hugo Boss - Stilren svart klocka från Hugo Boss med svart silikonarmband och rund urtavla. Klockan har silverfärgade detaljer, två mindre urtavlor och knappar på sidan. Baksidan är i rostfritt stål. Perfekt accessoar för en clean look.
Gucci klocka  - Säljer en Gucci-klocka i originalförpackning. Klockan har ett unikt bi-motiv på urtavlan och ett klassiskt svart och rött armband. Perfekt för både vardag och fest. Kommer med originaldokumentation.
Andra annonser från Klockor
Visa alla
Silver/Guld RX Submariner Klocka - Helt ny R0lex Klocka med alla tillbehör som syns på bilden, skickas direkt! Klockan är vattentät och fungerar perfekt! Allting tillkommer
Tvåfärgad klocka med blå/röd bezel - Stilren klocka med metallarmband i silver och guld. Urtavlan är svart med tydliga markeringar och datumfönster. Bezeln är tvåfärgad i blått och rött med gulddetaljer. Perfekt accessoar för dig som gillar sportig och klassisk stil.
Carti Santos Klocka  - Säljer en klocka som har små repor fast bra kondition, kommer med lådan
Rosé guld  klocka med blå urtavla - Snygg rosé guld klocka från R med blå urtavla och romerska siffror. Klockan har en klassisk länkarmband i metall och dag- och datumvisning. Perfekt accessoar för att lyfta din stil. Rosé guld färg
R- Daytona silverklocka - Snygg R- Daytona med svart urtavla och tre mindre kronografer. Klockan har en robust länk i silverfärgat stål och klassisk rund form. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer med sportig känsla.
Grön klocka med metallarmband Doventi - Snygg klocka från Doventi med grön urtavla och datumvisning. Klockan har ett klassiskt silverfärgat metallarmband och stilrena indexmarkeringar. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut med en unik färg på handleden.
 klocka med guld och stenar - Säljer en lyxig  klocka med guldfärgad urtavla och armband dekorerat med glittrande stenar. Klockan har klassisk rund form och levereras i original box. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiv stil.
Omega x Swatch Speedmaster klocka brun  - Snygg Omega x Swatch mission to saturn klocka med brun läderrem och vit urtavla. Klockan har kronograf, tachymeter och flera subdials. Klassisk rund form och detaljer i silver och brunt. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena och ikoniska klockor.