Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart kappa från ONLY med bälte
Svart kappa från ONLY med bälte - 0 Svart kappa från ONLY med bälte - 1 Svart kappa från ONLY med bälte - 2

Svart kappa från ONLY med bälte

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

800 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg svart kappa från ONLY med klassisk krage, knappar framtill och ett matchande bälte i midjan. Jackan har långa ärmar och två fickor på sidorna. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.

Tindra
Tindra
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kappa från ONLY med bälte - Svart kappa från ONLY med snygg omlottkrage och bälte i midjan. Jackan har lång ärm och en stilren, klassisk look som passar perfekt till lager-på-lager. Materialet känns mjukt och följsamt, och designen är enkel men trendig. Litet hål som jag tagit bild på men syns inte om man inte tittar på nära håll.
Svart kappa med bälte från ONLY - Säljer en svart lång kappa från ONLY i storlek M. Klassisk modell med bred krage, knytbälte i midjan och helfodrad insida. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös look under höst och vinter. kostade 1200kr
Svart kappa med bälte från ONLY - Stilren svart kappa från ONLY med bred krage och knytskärp i midjan. Jackan har stora fickor framtill och är tillverkad i ett ullblandat material. Perfekt för dig som vill ha en klassisk look med modern touch. Jacka är i princip helt ny, har endast använt den ett fåtal gånger.
Svart kappa från ONLY med bälte - Stilren svart kappa från ONLY med klassisk krage och knytskärp i midjan. Lång modell med raka ärmar och enkel design som ger en clean look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha en jacka som funkar till allt.
Svart kappa med bälte från ONLY - Stilren svart kappa från ONLY med bred krage och knytskärp i midjan. Jackan har en klassisk, rak passform och är perfekt för dig som vill ha en snygg och enkel look. Fodrad insida för extra komfort.
Svart kappa från Only - Snygg jacka från only storlek 38, knappt använd
Svart kappa från ONLY - Säljer en stilren svart kappa från ONLY i storlek XS. Jackan har lång ärm, knäppning framtill och en klassisk rak passform. Perfekt för dig som gillar en enkel och tidlös look.
Svart kappa från Only!! - Säljer en av mina favo kappor från Only. Den är i storlek S, och använd ett fåtal gånger då jag har flera olika kappor, men i väldigt bra skick. Som ny! Köpte för 299kr, men säljer för 200! Priset kan som vanligt diskuteras! Meddela mig vid intresse💞
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
J Lindberg bailey field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️fint skick, dock har en knapp lossnat och en annan gått sönder men märks ej!🙌Storlek L passar också M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.