Alla kategorier > Jackor
Jeansjacka
Jeansjacka  - 89 Jeansjacka  - 90

Jeansjacka

Storlek: XXS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Oversized jeansjacka. Säljer då den inte kommer till användning🫶den är storlek xxs men skulle säga att den även passar S-L

Ariella
Ariella
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Militärgrön jeansjacka - Säljer en beige/grön jacka. Jackan har klassisk krage och långärmade ärmar, perfekt för vår eller början för höst! Säljer då den är väldigt liten på mig i ärmarna
Jeansjacka  - Jeansjacka från H&M i beige/rosa färg. Använd en gång. Storlek S. Pris 40kr
Oversize jeansjacka - Oversize jeansjacka  Passar S-M  Nypris 399kr
Jeans jacka  - Jacka från H&M storlek 34  Sälj pga för liten  Använd ca en sommar. 🌟
Beige teddyfodrad jeansjacka - Beige jeansjacka med mjukt teddyfoder och krage. Jackan har klassisk knappstängning, två bröstfickor med lock och sidofickor. Perfekt för dig som gillar chill och stilren look med extra värme. Köpt ett par år sedan så säljs inte längre i butik.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.