Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddy jacka - Teddy jacka från Marengo, storlek S, jackan passar perfekt på både hösten och våren, fint skick!
Teddy jacka  - Så fin teddyjacka från Carin Wester!
Teddy jacka - Rejäl mocca och teddy jacka från Zara. Aldrig använd endast testad. Orginalpris 900 kr.🩷
Teddy jacka - Säljer en teddy jacka från Columbia med Thermarator-fyllning🧸 Använd endast 1 gång! Slutsåld på de flesta sidor🥰   Storlek: XS, men skulle säga att den passar en S oxå beroende på längden på armar och överkropp. Jag brukar ha S i jackor och den passar mig perfekt(är 163cm). Från axeln och ned så är de ca 76cm. Har tyvärr ingen bild med den på själv.  Den har ett litet svart märke(se bild 3) som knappt syns för blotta ögat på vänster axel. Går säkert bort i tvätten☺️  Hör av dig vid frågor!✨
Teddy jacka  - Nyskick super fin trendig teddy jacka Str S
Beige Teddy jacka - Storlek 34/XS. Fint skick. Varm och skön
Zara teddy-jacka - Dubbelsidig jacka (2 jackor i 1) I teddymsterial och mockaimitation  från Zaras barnavdelning (strl 164). Passar mig som är 167 cm och vanligtvis bär en strl S/M.
Jacka i teddy
Jacka i teddy - 89 Jacka i teddy - 90 Jacka i teddy - 91

Jacka i teddy

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Cubus
Färg: Beige

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig jacka/tröjja i teddytyg

toraalbiin
toraalbiin
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Fjällrävem Jacka - Säljer nu en helt ny dam fjällräven expedition down javket i storlek S (sitter som xs) mått finns i bilderna! Hör av er vid intresse!
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!