Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Blå vindjacka
Blå vindjacka - 89 Blå vindjacka - 90 Blå vindjacka - 91

Blå vindjacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg men kommer tyvärr inte till användning. Köpt vintage i Amsterdam så går ej att få tag på

Linnea
Linnea
(28)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå vindjacka från Moncler - Säljer en snygg blå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har en gradient från ljusblått upptill till mörkblått nedtill, två fickor med dragkedja och justerbara snören i huvan. Kom med ett pris denna Moncler säljs inte längre, Lämnar in den i Kemi tvätt innan den köps så den blir helt ren.
Blå vindjacka från Nike - Snygg blå vindjacka från Nike med dragkedja och vit logga på bröstet. Perfekt för blåsiga dagar och sportiga aktiviteter.
Blå vindjacka från Adidas - Säljer en snygg blå vindjacka från Adidas med de klassiska tre ränderna i ljusblått längs ärmarna. Jackan har dragkedja och är i mycket bra skick. Perfekt för vår och höst när det blåser lite extra. Passar både till träning och vardag! Den har en luva runt halsen som är invikt runt halsen som man kan lätt gömma med en dragkedja.
Blå vindjacka  - Säljer en snygg blå vindjacka från Name it  i storlek EU 140. Jackan har en vit dragkedja och en praktisk huva. Perfekt för blåsiga dagar och har en stilren design med reflekterande detaljer.
Blå vindjacka från Peak Performance - Säljer en snygg blå vindjacka från Sail racing. Jackan har en dragkedja framtill och en diskret logga på ärmen. Perfekt för vår och höst när det blåser lite extra. Den är i mycket bra skick och passar både till vardags och lättare utomhusaktiviteter.
Blå vindjacka från Nike - Säljer en blå vindjacka från Nike med vita och svarta detaljer. Jackan har knappar framtill och en klassisk Nike-logga på bröstet. Perfekt för sportiga aktiviteter eller som en lätt ytterjacka.
Blå vindjacka från Lyle & Scott - Säljer en snygg blå vindjacka från Lyle & Scott med dragkedja och huva. Jackan har ett gult broderat emblem på bröstet och justerbara snören vid huvan. Perfekt för blåsiga dagar!
Blå vindjacka från Lyle & Scott - Säljer en blå vindjacka från Lyle & Scott Junior. Jackan har en huva och en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för blåsiga dagar och har en stilren design med Lyle & Scotts logga på bröstet. Pris kan diskuteras.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Skidjacka Everest - Säljer en svart-vit skidjacka från Everest i storlek 40. Snygg och funktionell skid- och snowboardjacka från Everest, perfekt för kalla dagar i backen. Lätt vadderad för bra värme utan att kännas klumpig – bekväm att bära hela dagen.   Fickor: ✔ 2 bröstfickor ✔ 2 sidofickor (vattentäta dragkedjor) ✔ Liftkortsficka på ärmen ✔ 2 innerfickor (mesh + dragkedja) Nypris: 1799 Säljes för: 800kr