Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Emilio bomberjacka
Emilio bomberjacka - 89 Emilio bomberjacka - 90

Emilio bomberjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek L Säljer av lite från garderoben så skriv vid intresse

Olge
Olge
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bomberjacka  - Säljer en svart bomberjacka i strl M från  Rebecca-Stella! Mycket bra skick! Säljer den för 200kr + frakt!
Bomberjacka  - Säljer denna bomberjacka från MQ, köpt för ungefär 1500kr. Skriv för frågor!
Bomberjacka  - Bomberjacka från NewSoul. Använd fåtal, inga defekter.
Bomberjacka  - Säljer min bik bok bomberjacka för 300kr 🫶har inte haft den länge och de märks inte att det är använd
Bomberjacka - Vadderad bomberjacka
 bomberjacka - Snygg svart bomberjacka med dragkedja framtill och på ärmen. Jackan har en klassisk bomberstil med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tyvärr har ena sömmen på fickan gått upp enkelt att sy om man vill.
Bomberjacka - Dsquared bomberjacka i herrpassform. Går att använda även för tjej. Jag har använt den som oversized jacka. Priset kan diskuteras.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Moncler Cardigan - Moncler Cardigan perfekt till både vinter & höst i mörkgrönfärg, sitter som en storlek M. Finns även QR Kod som går att scanna.