Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler windbraker - Tjena, jag säljer nu denna eftertraktade windbrakern ifrån moncler! Den är i mycket gott skick och i en snygg svart färg med moncler märket på vänstra armen. Den är använd bara ett par gånger och väldigt varsamt. Ny pris på dessa ligger på runt 9000, mitt pris är endast 2399! Hör av er vid frågor eller funderingar😊
Fendi jacka - Säljer denna fendi regnjacka. Storlek M men passar även S. Den är i mycket bra skick utan några hål eller sömfel och har använts endast ett par gånger. Priset kan diskuteras vid snabbaffär
Reebok windbraker  - Jätte bra skick helt ny ock aldrig använd
Oversized windbraker  - Oversized Reebok windbraker, helt ny aldrig anvönd
Moncler windbraker - Svart vindjacka från Moncler med klassisk logga på ärmen, hel dragkedja framtill och huva med röd och vit rand på insidan. Jackan har elastiska muddar vid ärmsluten och två fickor med knappstängning. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Nypris 9000 men får den för 3499 och 3 i Moncler stolek
Fendi windbreaker - Säljer just nu denna tvär feta Fendi windbreaker. Helt oanvänd med tags kvar. Storlek L. Vid frågor är det bara att skriva!!!✍️ pris ej hugget i sten!!
Fendi - Säljer min regn jacka  En fendi jacka som är jätte skön och ha på sig  det är m fast liten i storlek passar folk i 170 upp till 175
Fendi pufferjacka med Fendi mönster - Säljer en fet pufferjacka från Fendi med ikoniskt FF-mönster i svart och beige. Jackan har huva, ribbade muddar och dragkedja framtill. Dock är dragkleppen av på ena dragkedjan och den andra har lite rost.  Säljs för 5000 kr ( snabb affär kan priset diskuteras)
Fendi windbraker
Fendi windbraker - 89

Fendi windbraker

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: Fendi
Färg: Svart

1350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

|Helt ny FENDI windbreaker|10/10 skick|Storlek M kan även passa S| Pris kan diskuteras vid snabb affär| Fraktar och Möts upp|

Alexander
Alexander
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!