Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Fluffig kappa
Fluffig kappa  - 89

Fluffig kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Beige

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra i storleken, använd en säsong, fortfarande bra i skick och perfekt till hösten

Lenia Liana Kader
Lenia Liana Kader
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fluffig kappa  - Superfin fluffig kappa som inte kommit till användning, den är helt ny men utan prislapp. Supervarm och mysig. Nypris:999kr
Fluffig kappa - Köpt för några månader sen. Inga defekter, som ny. Slutsåld på hemsidan. Köpt för 900. Xs men stor i storleken. Kan gå ner i pris. Ansvarar ej för postens slarv!
Kort kappa med fluff - Säljer denna jätte fina kappa med fluff då den inte riktigt är min stil🥹. Använt 2 gånger, nypris 500kr. Storlek M, passar mig som brukar ha S. Skriv om ni har frågor eller för fler bilder🩷
Fluffig teddy jacka/kappa - En fluffig kappa/jacka den är i storlek s och en passar mig bra som har xs/s men skulle nog passa m också. Säljer den pågrund av att den inte kommer till användning. Skriv ang frågar och fler bilder🌸🌸
Fluffig kappa - Jätte fin i skicket, mjuk och fluffig. Går precis med under rumpan, säljer pga för liten
Fluffig kappa - Den är väldigt mysig att ha på vinter värmer mycket men säljer de för har köpt så mycket jackor så kommer nog inte använda den. Köpte den för 500kr på H&M men säljer den nu för 200 och har inte använt den alls mycket!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.