Alla kategorier > Jackor
Svart jeansjacka
Svart jeansjacka  - 89 Svart jeansjacka  - 90

Svart jeansjacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

170 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Jeansjacka med hål, väldigt bra skick

Thess
Thess
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart jeansjacka - Säljer en stilren svart jeansjacka från Zara. Jackan har en klassisk design med knappar framtill och två bröstfickor med lock. Perfekt för en avslappnad look.
Svart jeansjacka - Säljer en svart jeansjacka i bra skick. Den har en klassisk design med två bröstfickor med knappar och två sidofickor. Jackan är långärmad och har en avslappnad passform, perfekt för höst och vår. Passar både till vardags och lite mer uppklädda tillfällen.
Svart jeansjacka  - Svart jeansjacka från hm  Används inte längre 💓
svart jeansjacka  - säljer nu min grymt snygga jeansjacka från hm💞 jag säljer den pga att den enbart kom till användning vid ett tillfälle tyvärr💞
Svart jeansjacka - Svart/Grå jeansjacka med krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med knappstängning och långa ärmar. Använd fåtal gånger, säljer därav den inte kommer till användning💕
Svart jeansjacka - Jeansjacka från HM. Storlek M, använts av S för en skön oversized look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.