Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Storlek xs/S
Storlek xs/S - 89 Storlek xs/S - 90

Storlek xs/S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min super snygga jacka som tyvärr inte kommer till användning! Den är super varm och skön att ha på sig!

HM
Hannamonsen
Hannamonsen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa i storlek S - Det är en vanlig svart kappa med päls på huvan som är populär bland många. Det är inte äkta päls men den är precis som äkta päls, pälsen är ganska mjuk och skön.
H&M jacka storlek S  - Fin röd jacka från h&m ✨✨✨✨✨
Kappa i pile storlek S - Kort kappa i pile storlek S, inte använd många gånger
Jacka storlek xs/s - Köpta plagget på plick och aldrig använt på grund av extremt lik en annan jacka jag har. Den är i bra skick.
Byte på denna jacka från Storlek S till Xs - Skulle gärna vilja byta denna jackan till en Xs, då min inte passar mig. Om någon är intresserad eller har denna gröna massimodutti jackan i storlek Xs hör gärna av dig om du vill byta till en likadan i S. ( Jag vill inte sälja jackan, endast byta mot en likadan i Xs ).
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Skidjacka Everest - Säljer en svart-vit skidjacka från Everest i storlek 40. Snygg och funktionell skid- och snowboardjacka från Everest, perfekt för kalla dagar i backen. Lätt vadderad för bra värme utan att kännas klumpig – bekväm att bära hela dagen.   Fickor: ✔ 2 bröstfickor ✔ 2 sidofickor (vattentäta dragkedjor) ✔ Liftkortsficka på ärmen ✔ 2 innerfickor (mesh + dragkedja) Nypris: 1799 Säljes för: 800kr
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.