Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart dunjacka
Svart dunjacka  - 89 Svart dunjacka  - 90 Svart dunjacka  - 91

Svart dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oversized svart dunjacka från H&M. Den är endast använd förra vintern därav väldigt bra skick. Väldigt varm och har även resår vid jackans slut så du kan stänga inne värmen.

Felicia Eriksson
Felicia Eriksson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka från H&M - Säljer en svart dunjacka från H&M i bra skick. Jackan är quiltad och har en dragkedja framtill. Perfekt för höst och vinter med sin varma och bekväma design. Den har långa ärmar och en hög krage för extra skydd mot kylan. Saknar luva
Svart dunjacka från H&M - Säljer en svart dunjacka från H&M. Nypris 700 kr. Säljer pga för liten 🤍
SVART DUNJACKA  - Svart dunjacka från hangTen väldigt snygg och kan combinera många outfits med den väldigt snygg och skön för höst eller vinter inget håll eller fläck.
Svart dunjacka  - Aldrig använd så den är som ny, passar s/xs
Svart Fjällräven Expedition dunjacka S - Svart dunjacka från Fjällräven Expedition Series med huva, gul snörning och klassisk röd logga på bröstet. Jackan har dragkedja, tryckknappar och stora fickor framtill. Perfekt för kalla vinterdagar och outdoor-äventyr. Endast använd en vinter. En liten defekt, se sista bild. Pris kan diskuteras. Kan mötas upp och lämna jackan, vid snabb affär.
Svart dunjacka från Burberry - Snygg svart dunjacka från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och tydlig logga på ärmen. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt praktiska fickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look. Går såklart och få jackan till en väst också
Svart dunjacka - Säljer en svart dunjacka med dragkedja. Jackan har en pufferdesign och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den är stilren och enkel att matcha med olika outfits. Tveka inte att höra av dig vid frågor!💞💞
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.