Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Orange Everest jacka
Orange Everest jacka - 89 Orange Everest jacka - 90 Orange Everest jacka - 91

Orange Everest jacka

Storlek: 146
Kategori: Jackor
Märke: Everest
Färg: Orange

230 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en till av min lillebrors gamla jacka. En orange Everest jacka i bra skick och ganska sparsamt använd. Strl 146. Passar perfekt som en vinterjacka då den är väldigt varm och fodrad.

Maja Mondélus
Maja Mondélus
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange vindjacka från Everest - Säljer en orange vindjacka från Everest med dragkedja och huva. Perfekt för blåsiga dagar och har en stilren design. Jackan är långärmad och tillverkad i ett lätt material.
Orange quiltad pufferjacka från Everest - Snygg orange pufferjacka från Everest med huva och hel dragkedja. Storlek 134-140. Sparsamt använt av ett barn under en säsong. Jackan har quiltad framsida och baksida, långärmade släta ärmar och en sportig look. Perfekt för dig som gillar färg och vill sticka ut lite extra.
everest regn jacka - Orange everest regn jacka
Orange pufferjacka från Everest  - Säljer en orange pufferjacka från Everest med huva och stora fickor framtill. Jackan har svarta detaljer, knappar och dragkedja samt en reflekterande detalj på ryggen. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, modern look.
Orange pufferjacka från Everest - Säljer en orange pufferjacka från Everest med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kyligare dagar.
Everest jacka - Säljer denna snygga jackan från Everest den är super skön och passar alla årstider,den är köpt för 1000
Everest jacka - Säljer en svart vindjacka från Everest i bra skick| Perfekt till vintern skriv vid funderingar|
Everest jacka  - Storlek:164  Skön jacka.   Inga håll.  Bekväm.  Används gärna i regn, höst, sommar.  Använd när jag var mindre. Nu ligger den bara i garderob
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞