Alla kategorier > Jackor
Puma jacka
Puma jacka - 89 Puma jacka - 90

Puma jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Puma
Färg: Blå

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Puma jacka, blå och perfekt till hösten/sommarkvällen

Bunzigamyeroi
Bunzigamyeroi
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Puma jacka - Blå härlig vår och höst jacka från puma den är använd på ett fint sätt och har inga proplem utan att den är lite nopprigg i armarna
Puma jacka - Puma jacka i ljusblått, trendig oldschool look. En liten fläck som jag ska se om den går bort i tvätten.
Puma Bomber Jacka - Jättefin 90tals bomber jacka, storlek S om man vill ha den lite oversized men funkar för dom som har M också, perfekt nu när vintern är nästan över
NOAH x PUMA quiltad jacka S - Galet populär inom skate kretsar. Ta chansen att köpa denna ovanliga jacka.  Nypris 2800. Jackan är ny med prislappen kvar
Mörkblå jacka från Puma - Säljer en snygg mörkblå jacka från Puma i mycket bra skick. Den har en dragkedja framtill och en vit rand med mönster längs ärmarna. Perfekt för höst och vår! Jackan är långärmad och har en normal passform. Perfekt för både träning och vardag. Säljer för att den börjar bli lite lite liten. Hyfsat använd. Pruta på bara.
Vindjacka från PUMA - Snygg blå vindjacka från PUMA med justerbar huva, dragkedja framtill och tre fickor med dragkedja. Jackan har meshfoder och är perfekt för blåsiga dagar. Sportig look med PUMA-logga på bröstet och grå detaljer vid fickorna.
Puma jacka - Den är helt ny
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.