Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Quilted jacket
Quilted jacket - 0 Quilted jacket - 1

Quilted jacket

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

599 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg jacka köpt i Italien, passar inte mig därför säljer jag den. Storlek S. Nytt skick! Hör gärna av dig om det är något du funderar över. Leon

Leon
Leon
(16)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Morris Heritage Quilted Jacket – Storlek M - Elegant och tidlös quiltad jacka från Morris Heritage, inspirerad av brittisk preppy-stil och klassiskt skrädderi.  🎨 Färg: Svart 📏 Storlek: M 📐 Mått: (kan läggas till vid behov) ♻️ Skick: Mycket bra – sparsamt använd, inga skador eller fläckar 🧵 Material: 100% Polyester (yttertyg & foder), lätt vadderad  ‼️ Skickas dagen efter köpet genomförs! ‼️
Moncler Marlioz Quilted Shell Down jacket - Moncler jacka sällsynt limited Tillverkades under höst/vinter kollektionen 2019- 2020 och väldigt svår att hitta.  använts ett fåtal gånger då den snabbt blev för liten.  Jackan är i som nyskick utan några skador då den för mesta hängt i garderoben så är den i väldigt fint skick. Unik jacka och som sagt modellen är stl 2 och passar en S. Digitalt Kvitto finns på beställningen
Morris quilted vest  - Morris väst som i nyskick. Köpt för ett par år sedan. Storlek L Nypris 1999kr
Milly quilted jacket  - Jackan är i bra skick och är inte så gammal, anledning til varför vi säljer den är för att den blivit för liten
Quilted jacka - Säljer en riktigt snygg och trendig quilted jacka i fint skick, storlek L, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
Quilted väst - Beige väst ifrån zara med mocka detaljer på ryggen. Storleken är M📏 Modellen är 177cm och väger 65KG. Västen är unik och säljs inte längre🌟Skriv för mer info🌟
Barbour quilted fieldjacket - snygg babour jacka i storlek S, den är i bra skick utan några skador.
Berkeley field jacket - Säljer min Berkeley Field Jacket i navy blå, storlek S. Jackan är använd endast ett fåtal gånger och ser i princip ny ut. Nypris var ca 1 700 kr. Den är stilren, tidlös och passar perfekt för både vår och höst. Skicket är mycket bra. Pris: 1 400 kr (kan diskuteras).
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.