Alla kategorier > Jackor
Cool Zara skinnjacka!
Cool Zara skinnjacka! - 89 Cool Zara skinnjacka! - 90 Cool Zara skinnjacka! - 91

Cool Zara skinnjacka!

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En supercool slutsåld skinnjacka från Zara köpt för något år tillbaka men kommer aldrig till användning. Det är godskixk på den med inga defekter. Jackan är i storlek M men passar perfekt för någon som mig i XS/S som overzize.

yennysundheden
yennysundheden
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara skinnjacka  - Säljer denna zara skinnjacka då jag inte använder den längre. Det som visas på bilderna är små defekter som inte syns när man bär jackan.
Cool skinnjacka med tryck - Köpt på Plick för ca 700 men kommer dessvärre inte till användning. Mycket fint skick😊 Storlek M men är perfekt oversized på mig som vanligtvis har XS/S. (Bilderna är lånade från den föredetta ägaren)
Skinnjacka ZARA - Nypris 699kr. Använd 2 gånger. Storlek M men skulle säga att det passar mer som en S.
Svart skinnjacka från ZARA - Säljer den trendiga skinnjackan från ZARA. Endast använd 1 gång!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36