Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Brun Jacka
Brun Jacka - 89 Brun Jacka - 90 Brun Jacka - 91

Brun Jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Brun

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun jacka som tyvärr inte har någon lapp så vet inte exakt storlek, material eller märke. Den är dock mjuk och härlig och riktigt cool tycker jag!

Alessandra
Alessandra
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun jacka - Brun jacka från Nelly, supersnygg och varm till vintern
brun jacka - helt ny populär jacka från nakd i storlek 34!
Brun jacka - Perfekta vår/höst jackan! Köpt på barn men passar en Xxs!
Brun jacka - Säljer denna sjukt snygga kappan från na-kd💗den är endast använd 1 gång och ser därför helt oanvänd ut!! Köpt för 999kr men kan diskutera pris💗
Brun jacka - Brun jacka som passar s/m
Brun jacka - Så fin brun jacka. Säljer då den tyvärr är lite för liten för mig. Köpt vintage så skicket är använt men fortfarande bra.
Söt brun jacka  - Funkar säkert också för en small. Jättebra skick, kan skicka bild på om det önskas
Brun jacka - Brun mockajacka med fina kragar.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.