Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Merimex Mockakappa
Merimex Mockakappa  - 89 Merimex Mockakappa  - 90 Merimex Mockakappa  - 91

Merimex Mockakappa

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Färg: Brun

1250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Merimex Mockakappa fodrad med päls. Jättefin kvalitet men säljer eftersom den inte passar mig. midjemått 78 cm, bystmått 95-96 cm och den är ganska skräddarsydd så kolla så att måtten passar innan köp.

Vil.am
Vil.am
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mockakappa - Kappa med fuskpäls i fint skick, varm och skön, knappt använd 🌸
Mocka kappa  - Härlig höst- och vårkapp
Brun mocka kappa, vintage - Säljer en brun kappa i mocka från Aùlùna, tillverkad i Danmark. Jackan har stor huva med fluffig päls, stora fickor framtill, knappar och bälte i midjan. Insidan är quiltad för extra värme och den har en riktig vintage-vibe.
Brun mocka kappa med fuskpäls - Snygg brun kappa i mocka-look med bred krage i fuskpäls och bälte i midjan. Knappar framtill, stora fickor och pälsdetaljer vid ärmslut. Perfekt för kalla dagar när du vill ha en retro och cool vibe.
Brun mocka kappa från zara - Super fin mocka kappa, säljer då jag har en till, super fint skick och bra höst jacka!😊
Brun mockakappa med pälsdetaljer - Otrolig Penny laine mockakappa med en lyxig pälsdetalj runt kragen. Kappan har en klassisk design med knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar när du vill känna dig både varm och stilfull ❤️‍🔥 köpt på beyond retro. Vid snabb affär kan pris diskuteras
Brun mockakappa med pälskrage - Säljer en elegant brun mockakappa från Gillblads Päls. Kappan har en lyxig pälskrage och knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar när du vill känna dig både varm och stilfull.
Mockakappa - Säljer en beige mockakappa i storlek 34. Köpte för 600 och säljer den för 250+frakt. Oanvänd kappa i bra kvalite säljs för att den är för liten.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Grön overshirt från Tommy Hilfiger  - Snygg militärgrön overshirt från Tommy Hilfiger med fyra stora fickor framtill och klassisk krage. Tillverkad i bomull och har knappar längs hela framsidan. Perfekt lager-på-lager-plagg för en avslappnad streetstil.
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.