Alla kategorier > Jackor
Höst kappa
Höst kappa - 89 Höst kappa - 90

Höst kappa

Storlek: S\M
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grå

210 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Höst kappa perfekt nu till hösten‼️ Passar både kvinna och man

SELLOUT💘🌸💐✌🏼
SELLOUT💘🌸💐✌🏼
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Höst jacka/kappa - Den här jackan köpte jag från zara för ungefär 4 månader senda men dock finns den inte kvar där längre. Jag köpte den för 599kr men nu kostar den 189kr hos mig
Höst kappa - Såå snygg tre kvartsärmad kappa med knappar i mörkgrön färg
Höst-kappa - En kort, fin och varm höstkappa som inte har kommit till användning då jag har en annan liknande. ( obs. Den ser gulare ut på kameran än vad den är) den är använd 2 gånger men har inga defekter eller tecken på användning. Köpte i butik för 469kr🫶🏻
Höst Kappa - Kappa från Zara, storlek xs. Använd fåtalet gånger och i mycket fint skick. Man kan knäppa den men också ha den uppknäppt med bälte.
Höst/vinter kappa - Superfin kappa som passar för både höst och vinter💓Aldrig använd så superbra skick
Vår/höst jacka  - Overshit från Yõke. Inge defekter eller täcken på användning.
Zara kappa  - superfin och eftertraktad kappa från zara💖💖 säljer endast vid bra bud! Köp direkt 1000kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176