Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kavaj JOY
Kavaj JOY - 0 Kavaj JOY - 1 Kavaj JOY - 2

Kavaj JOY

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Supersnygg kavaj som passar till typ allt! Så bekväm och stilren😘🙏🏼

Vega
Vega
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig kavaj från Joy, storlek 34 - Snygg kavaj från Joy i storlek 34 med blommigt mönster i blått, beige och vitt. Kavajen har klassisk krage, knappar framtill och figurnära passform. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar färg och mönster.
Beige rutig kavaj från JOY - Snygg beige kavaj från JOY med diskret rutigt mönster och klassisk krage. Kavajen har tre knappar framtill, två fickor med lock och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg med en chill vibe.
Jeansjacka Joy - Jeansjacka från märket Joy i storlek 36. Den är mer som en 38 i storlek skulle jag säga. Stentvättad blå färg. Köpt ny för 799kr. Hel och ren.
Svart quiltad dunväst från Joy - Svart quiltad dunväst från Joy med hög ribbad krage och både dragkedja och tryckknappar framtill. Västen har två fickor med dragkedja och är tillverkad i 100% polyester. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja när det är kyligt ute.
Blommig kavaj från Joy - Snygg kavaj med stort blommönster i blått, grönt och vitt. Perfekt för att liva upp garderoben med en färgglad touch. Kavajen har långa ärmar och knappar framtill. Köpt på flash aldrig använt tidigare
Kavaj - Fodrad brun hundtandsmönstrad kavaj i mycket bra skick. Två knappar och fickor framtill.
Kavaj - Säljer en brun kavaj med breda slag och dubbelknäppning framtill. Kavajen har två fickor med lock och är helfodrad. Perfekt för dig som vill ha en klassisk men trendig look. Passar till många olika outfits och har en snygg, rak passform.
Kavaj  - Kavaj i väldigt bra skick. Längd till låren ungefär. Storlek 36 från HM
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Skidjacka Everest - Säljer en svart-vit skidjacka från Everest i storlek 40. Snygg och funktionell skid- och snowboardjacka från Everest, perfekt för kalla dagar i backen. Lätt vadderad för bra värme utan att kännas klumpig – bekväm att bära hela dagen.   Fickor: ✔ 2 bröstfickor ✔ 2 sidofickor (vattentäta dragkedjor) ✔ Liftkortsficka på ärmen ✔ 2 innerfickor (mesh + dragkedja) Nypris: 1799 Säljes för: 800kr
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.