Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Lacoste väst
Lacoste väst - 89 Lacoste väst - 90

Lacoste väst

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Lacoste
Färg: Svart

800 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Lacoste väst storlek M med luva som går att ta av sitter riktigt bra.

Dibben
Dibben
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lacoste väst  - Aldrig använd. Lappen finns kvar som lös, vilket visas på bilden. Västen har två sidfickor och en innerficka. Västen har också en inbyggd luva i kragen som kan tas fram. Vänligen kontakta vid frågor eller vid bud :)
Svart väst från Lacoste - Snygg svart dunväst från Lacoste med dragkedja framtill och klassisk logga på bröstet. Västen är lätt och har en quiltad design, perfekt för lager-på-lager. Fodrad med Thermore för extra värme.
Lacoste väst - Har använt några gånger. Mycket bra kvalite och mycket skön. Är sälsynt, svårt att hitta Stockholm/Botkryka  Storlek L/M Pris kan diskuteras!
Svart väst med huva från Lacoste - Säljer en svart väst från Lacoste med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med dragkedja och en stilren design utan ärmar. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits. En kappa kommer med västen
Lacoste väst - En ny väst från vår som inte användes särskilt mycket då jag använde min regnjacka oftast, den är väldigt skön och lite tjockare än vanliga västar vilket ger en bekväm känsla när man har på sig den (Priset kan diskuteras vid en snabb affär)
Lacoste väst - Lacoste väst, mkt bra skick och najs färg. Nypris = 1700kr
Lacoste väst - Storlek XL Men passar M-L Bra skick
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!