Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
EYTYS Leather Jacket
EYTYS Leather Jacket - 89 EYTYS Leather Jacket - 90

EYTYS Leather Jacket

Storlek: S/XS
Kategori: Jackor
Märke: Eytys
Färg: Lila

5800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Läderkavaj som ej sälja längre i bra skick. Raka axlar, fransar som går att ta av, färgen är ljust lila i riktigt skinn och siden på insidan. Nypris 8 000.

Maria Eklund
Maria Eklund
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Eytys läderkavaj  - Lite oversized läderjacka från Eytys  i faded violett, mycket fint skick, passar en S - Medium. Nypris 8000kr. Kan mötas upp i Sthlm
Vintage leather jacket  - Säljer en svart skinnjacka med coolt broderat drakmotiv på ryggen. Jackan har klassisk krage, knappar framtill och två bröstfickor med lock. Materialet är skinn och jackan har långärmade ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik detalj.
Weekday faux leather jacket  - Jacka från weekday i bra skick med en oversized boxy fit väldigt varm så perfekt för vintern
Eytys läderrock  - Läderrock från eytys. Jag är en 182 och den sträcker sig ner till anklarna på mig. Otroligt fin och skön lining.  Använd en gång, perfekt skick
Leather jacket - Vintage leather jacket
leather jacket -  söt skinnjacka och har päls på insidan så den är väldigt varm!!  har lite sminkfläckar på kragen kontakta om du är intresserad 🫶
Leather jacket  - Skön läder jacka i medium som jag knappt använt
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.