Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart vinterjacka
Svart vinterjacka - 89 Svart vinterjacka - 90

Svart vinterjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Lindex

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart vinterjacka med silverdetaljer och päls i luvan. Supervarm men tyvärr för liten för mig. Fint skick. ❤️ frakt ingår ej

Johanna Trapp
Johanna Trapp
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart vinterjacka - Säljer denna kättemysiga och praktiska vinterjackan då den inte kommer till användning! Använd men i fint skick med praktiska fickor, fluffig insida, fluffig luva och ett band på vardera sida som man kan använda för att dra åt midjan! Stängs med dragkedja och tryckknappar framtill.
Vinterjacka  - Svart vinterjacka i fint skick från Lindex i storlek 152. Inga defekter, använd av ett barn under en vinter. Inte tvättad med parfymerade medel, djur- och rökfritt hem.
Svart vinterjacka  - Säljer min svarta Everest vinterjacka. Inga defekter på jackan som jag har märkt av. Den är jättevarm och skön. Passar utmärkt till vintern. Skriv vid fundering eller om ni skulle vilja ha fler bilder på jackan, ex Everest märket. Köparen står för frakten
Svart vinterjacka - Jättesnygg jacka som inte kommer till användning. Bra och passar till allt!
Svart vinterjacka  - Stilren svart vinterjacka. Nästan aldrig använd och inga defekter.
Svart vinterjacka  - Säljer min svarta vinterjacka. Pris kan diskuteras❤️
Svart vinterjacka  - Inga defekter och nypris 999kr
Svart vinterjacka - Svart dunjacka från Zara
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Svart Moncler cardigan - Säljer en snygg cardigan från moncler! Cardiganen är i mycket bra skick förutom att nacklappen sitter lite löst och att cardiganen är lite solblekt på vissa ställen. Annars mycket fin! Nfc-scan och qr-kod funkar som dem ska. Om ni har några andra frågor så är de bara att höra av er!😊