Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Michael kors jacka
Michael kors jacka  - 89

Michael kors jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Michael Kors

2300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Michael kors jacka bra kvalite tjock o varm , köp för 3000 för 2 år sen

Lilli
Lilli
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Michael kors jacka - En MK jacka. Svart snygg men säljer dö den är för stor. Storleken är L men känns som en M. En liten defekt bak i en söm gör nog lätt att fixa. Pris går och diskuteras💗
Michael Kors jacka - Ascool skinnjacka från Michael Kors, inga defekter💕
Michael Kors jacka  - Helt ny Michel kors jacka aldrig andvänt. I helt perfekt skick.
Michael kors jacka - Hej, Jackan säljs pga använt den 1 gång och flytt, jackan är i storlek M.☺️
Michael kors jacka - Storlek M, använd bara en gång
Michael Kors Jacka  - Pälsjacka (fejkpäls) från Michael Kors i storlek M. Oanvänd, endast testad.
michael kors jacka  - Fin michael kors jacka
Vinröd jacka från Michael Kors - Säljer min super fina röda jacka från Michael Kors då den blivit för liten. Köpt i USA för 2 år sen och är äkta. Storlek xs. (pris kan diskuteras:)
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Grön overshirt från Tommy Hilfiger  - Snygg militärgrön overshirt från Tommy Hilfiger med fyra stora fickor framtill och klassisk krage. Tillverkad i bomull och har knappar längs hela framsidan. Perfekt lager-på-lager-plagg för en avslappnad streetstil.