Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler  - Moncler cardigan. Storleken S. Färg marinblå. Super fint skick 9/10. Pris 4590kr.
Moncler - Moncler jacka storlek 4
Moncler  - Inte haft jätte länge men bra skick, säljer båda för 4000
Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har stickade ärmar med en stor vit M-detalj på ena ärmen och Moncler-logga. Framsidan är quiltad och har fickor med knappstängning. Perfekt för dig som vill ha en snygg och sportig look. Väldigt sällsynt jacka dessvärre priset
Moncler Cardigan  - Hej! Säljer en svart Cardigan från Moncler med quiltad front och släta ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har den klassiska serietidningsmotivet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look året runt 😊❄️
Moncler Cardigan  - Säljer en svart cardigan från Moncler med dragkedja framtill och fickor med dragkedja. Jackan har en ribbad struktur och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka med exklusiv känsla.
Moncler Cardigan - Svart Moncler Cardigan - Skick: 10/10 - Storlek S fits XS passar dig som är mellan 160 - 172cm ish Längd: 59cm Bredd: 50cm - Pris: 1899kr - Kom DM vid fler bilder eller funderingar🥰
Moncler
Moncler  - 89 Moncler  - 90 Moncler  - 91

Moncler

Storlek: S-M
Kategori: Jackor

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moncler jacka skriv för mer info

Rasul Agayev
Rasul Agayev
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
olivgrön stickad jacka med dragkedja - Snygg mörk grön stickad jacka med rak passform och breda ärmar från zara i storlek s. Jackan har en tydlig silverfärgad dragkedja framtill och är perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Helt ny och endast testad på och använd 2 ggr🥰🥰
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Kort trenchcoat  - Grön trenchcoat från hm
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2
Olivgrön kappa från Bubbelroom - Stilren olivgrön kappa  med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en klassisk, rak passform och är tillverkad i ett mjukt ullmaterial. Perfekt för dig som gillar tidlös design och vill ha en snygg jacka till höst och vinter.
Mango Brun och beige rutig jacka med dragkedja - SLUTSÅLD MANGO JACKA, NY MED LAPP, PRIS KAN DISKUTERAS‼️Säljer en oversized rutig jacka i brunt och beige med dragkedja framtill och klassisk krage. Jackan har långa ärmar och ett avslappnat, loose fit. Perfekt för dig som gillar en trendig och bekväm stil.