Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Faux fur coat
Faux fur coat  - 89 Faux fur coat  - 90 Faux fur coat  - 91

Faux fur coat

Storlek: S
Kategori: Jackor

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Cheap monday curl jacket faux fur. Använd men i bra skick. Supervarm! Det enda som finns att anmärka på är att den är lite tovig vid ryggslutet eftersom jag har haft ryggsäck. Nypris ca 1700kr.

Boel W
Boel W
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
faux fur coat - använd en gång
Stradivarius Faux Fur Coat - Stradivarius Faux Fur Coat i beige strl S, helt oanvänd med prislapp
vintage faux fur coat - the size is estimated but ive included a picture of how it looks on me and i normally wear a size small
Faux fur coat  - En fin faux fur coat i grå, storlek M. Den är lite oversize och sitter bra (Kan passa storlek L också). Den är inte använd många gånger men en bit av tyget på insidan har rivits upp. Det syns inte när man har på sig den och går lätt att sy upp. Annars är jackan i bra skick, skulle nog säga att jackan är ganska varm. Den passar till hösten men det skulle kunna funka även på vintern om man har något tjockt under.
Svart faux/fur jacka - Inte äkta päls, nyskick
Faux fur väst - Säljer min väst i fejkpäls. Använd max 2 gånger.
Stradivarius Faux Fur Coat - Stradivarius Faux Fur Coat i beige strl M, helt oanvänd med prislapp.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️