Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart dunjacka med huva
Svart dunjacka med huva - 89 Svart dunjacka med huva - 90 Svart dunjacka med huva - 91

Svart dunjacka med huva

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Bra skick

1299 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg svart dunjacka från sail racing med huva och dragkedja. Perfekt för kalla dagar med sin pufferdesign som håller dig varm. Jackan har långa ärmar och en stilren look.

Karl ottosson
Karl ottosson
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart dunjacka med huva från Burberry - Svart dunjacka från Burberry med huva och rutigt foder. Jackan har dragkedja framtill, tryckknappar och två sidofickor med dragkedja. Klassisk pufferstil som håller dig varm under kalla dagar. Kan även transformeras till en väst.
Svart dunjacka med huva - Säljer en svart dunjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och lång ärm, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren modell som passar till det mesta.
Blå dunjacka med huva - Blå dunjacka från Cross|sportswear med huva och dragkedja framtill. Jackan har defekter på armarna men är överlappad sen tidigare. Kanske kan någon annan fixa till det snyggare😇. I övrigt så håller värmen precis som vanligt👏🏼
Svart dunjacka med huva från moncler - Säljer en svart dunjacka från moncler med huva och dragkedja. Jackan har en stilren look, diskret logga på ärmen och praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en skön, vadderad insida som håller värmen.
Blå Peak Performance dunjacka med huva - Säljer en blå dunjacka från Peak Performance, modell Frost DH. Jackan har huva, dragkedja framtill och är tillverkad i lätt och slitstark Pertex Quantum. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, sportig look.
 Moncler dunjacka med huva - Säljer en mörkblå dunjacka från Moncler med stor huva och klassisk logga på ärmen. Jackan är puffer-modell med breda kanaler, elastiska muddar och blanka detaljer på insidan. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear.
Svart dunjacka med huva från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett quiltat mönster och är perfekt för kalla dagar. Den är långärmad och har en klassisk, normal passform. Snygg och enkel att matcha med din vardagsstil. Den har två små håll på armbågen som jag har haft i 1 år nu och ingen har märkt så de syns inte
Svart dunjacka med huva från Sail racing  - Säljer en svart dunjacka från Sail Racing med huva och flera dragkedjeförsedda fickor. Jackan är tjockt vadderad och har en stilren look med diskreta loggor. Perfekt för kalla dagar och har lång ärm samt hög krage för extra värme.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️