Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
racerjacka
racerjacka  - 89

racerjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Acer

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

cool jacka med massor av märken på både fram-och baksidan. kommer inte till användning. men är fortfarande i väldigt bra skick. köpt på humana i somras, har dock aldrig använt den.

wiktoriiaa
wiktoriiaa
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Racerjacka - Helt oanvänd grön racerjacka. Köpt i Amsterdam nypris 3000kr. Äkta läder.
Racer jacka  - Blå svart tunn racer jacka.
Äkta skinn / racer jacka  - Säljer en superfin jacka inköpt i Bryssel för 3700kr! Använd en gång, unisex storlek S men passar även M
Biker/racer jacka - Second hand
Vintage Racer Jacka - Autentisk racerjacka från märket büse motor wear. Herrstorlek M, sitter perfekt oversize på mig som normalt använder storlek S. Köpt på en vintagebutik i Paris. Köpare står för frakt, kan mötas i Stockholm. Skriv om du undrar något! <3
BAGGY RACER JACKA - Racerjacka i XL, har en snygg oversized passform. Perfekt höstjacka!
Fishbone Racer Jacka - Säljer min jacka då den inte är i min färg! Den är i bra skick. Bara att kontakta mig vid frågor💕
Röd/svart racer jacka - Väldigt fin racer jacka som är bra skick. Den är i storleken XL men passar som M-L.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️