Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage collegejacka  - Säljer en snygg vintage collegejacka köpt i London i glansigt material. Jackan har vita och röda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Säker då den inte kommit till användning!
Vintage collegejacka - Vintage collagejacka strl 40 (stor i strl). Väldigt fintskick för att vara välanvänd. Inhandlad på en vintage butik för 3 år sedan
Vintage collegejacka  - Sjukt snygg vintage collegejacka i stark grön färg. Deb är i väldigt fint skick och passar allt från xs-m kille och tjej!
Vintage collegejacka  - Mkt fin vintage collegejacka i vitt och lila!! I toppen skick  Passar xs-m kille och tjej!
VINTAGE college jacka - En fin vintage college jacka som jag har haft ett tag och nu säljer. Den är i bra skick och håller varmen väldigt bra. Priset kan diskuteras och köparen står för frakt 📦
Collegejacka - Jätteskön collegejacka i lite tjockare material, perfekt till vår och höst. Hund finns i hemmet!
Vintage collegejacka - Säljer denna Vintage varsity/collegejacka, supercool och har texten ”cardinals” på framsidan! Buda i kommentarerna. Startbud:300
Vintage collegejacka
Vintage collegejacka - 89 Vintage collegejacka - 90 Vintage collegejacka - 91

Vintage collegejacka

Storlek: M-L
Kategori: Jackor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin mörkblå collegejacka i läder. Köpt second hand. Är ganska oversized men tycker själv det sitter snyggast då. Buda i kommentarerna🤪🤪 högsta bud 500

Lovagro
Lovagro
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2
H&M teddyjacka - Beige bomberjacka i teddymaterial från H&M💗 Lånad bild
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Brun tröja från Lululemon - Säljer denna Lululemon jacka i fin brun färg, helt ny/oanvänd med prislapp kvar. Perfekt för både träning, yoga, gym, löpning och vardag. Stilren design som passar året runt. Hög kvalitet, bekväm passform och exklusivt material. Storlek 4. Råkade riva av lappen inuti och blev ett litet hål, syns dock bara när man lyfter tyget. Därav det billiga priset.
Uniqlo overshirt - Tjena! Säljer nu en av mina favorit plagg i hela garderoben min olivgröna overshirt från uniqlo. Den är perfekt nu till våren och sommaren och passar nästan till allt. Är i bra skick och storleken på den e xs men är väldigt stor i storlek så sitter lite mer som S-M. Hör av er om ni har några frågor!😁✌️
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med dragkedja framtill. Jackan har en enkel, stilren design och är perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar. Passformen är något loose och materialet är fluffigt och mjukt, vilket ger en avslappnad vibe.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!