Alla kategorier > Jackor
Oversize läderjacka
Oversize läderjacka - 89 Oversize läderjacka - 90 Oversize läderjacka - 91

Oversize läderjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tunn Läderjacka i oversize med knappar och fickor. Är en M men stor, och går en bit ner på höften på mig som är 168 cm :)

Jenny Nguyen
Jenny Nguyen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
vintage oversize läderjacka - Säljer en brun läderjacka i oversize modell med bred krage och tryckknappar. Jackan har en cool retrovibe och är tillverkad i äkta läder med ljus insida. Perfekt för dig som vill ha en unik och tidlös look.
Snygg läderjacka - Perfekt för vintern. Endast använd fåtal gånger. Frakten tillkommer.
Läderjacka  - Jätte snygg svart vintage jacka med bruna detaljer som inte kommer till användning! Väldigt bra material och kan andvändas av folk från S-L beroende på hur man vill att den ska sitta💕Pris kan diskuteras❤️
Läderjacka - Super fräsch skinnjacka/läderjacka  använd några gånger storlek Medium säljs för 300kr
Fet läderjacka! - Asfet vintage svart läderjacka i perfekt skick! Perfekt för kalla perioder. Storlek L-XL. Möts i Malmö och tar swish! Står ej för frakt eller postens slarv (:
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK🙌Storlek S passar S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍OBS! Etikett medföljer ej!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.