Alla kategorier > Jackor
Sport jacka
Sport jacka  - 89 Sport jacka  - 90 Sport jacka  - 91

Sport jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Brun

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt andvänd passar till vår / sommaren. Storlek S

Ida Johansson Savnäs
Ida Johansson Savnäs
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sport jacka - En svart sport jacka som jag inte vet riktigt vart den är ifrån då jag har fått den men tror den är från H&M💕 Aldrig använd! Storlek 134/140 young
Sport jacka - Jackan kan användas som en normal domar jacka. Jackan är tunn men super mysig att ha på.
Hm sport utomhus jacka - En fin lätt jacka från hm pga att jag har slutat träna därför vill jag inte ha den längre. Köpte den för 400kr men säljer den för halva priset. Den är 99%ny för jag brukar inte ha den på mig,om ni vill veta mer skicka gärna privat till mig❤️.
Sport jacka  - Sportjacka storlek M Jackan har två vita ränder längs axlarna och ärmarna, vilket ger den en sportig look. Färg gammalrosa  Fint skick
Sportig jacka - En blå jacka med vita ränder. Lite sportig typ. Med sådant material. Knappt använd.
Mörkblå jacka från Sports Channel - Säljer en snygg mörkblå jacka från Sports Channel💙i storlek S. Perfekt till vår!
Sportig Nike jacka  - Sportig Nike jacka i storlek XS men sitter mer som en S, perfekt till promenader eller att träna i. Eller bara styla till din vanliga outfit lite coolare!!❤️‍🔥
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : NYSKICK🙌Storlek S passar S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍OBS! Etikett medföljer ej!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.