Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart fluffjacka
Svart fluffjacka  - 89

Svart fluffjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Pieces
Färg: Svart

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Ny skick

evelinak0404
evelinak0404
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fluffjacka  - Mysig och snygg fluffig jacka från Gina Tricot i storlek M (men tycker mer den är en S). Mycket bra skick🖤🖤
Svart fluff jacka - Mysig svart fleece jacka med halv dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin varma och bekväm passform. Storlek L men lite liten i storleken så mer som M
Svart fluff jacka - Obetydligt använd fluff jacka är i storlek S
Fluff jacka!! - Jättesnygg fluffig jacka💓💓vet inte märke
Snygg fluffjacka  - Nu är det dags att släppa min favorit jacka. Den är väl omhändertagen och vad jag kan se finns inga defekter. Har för mig att det ska finnas ett hål inuti jackan någonstans men inget jag hittat nu. Den har en fluffig krage som gör den super mysig nu till hösten/vintern. Buda gärna! 🙏🏻💓S/XS
fluff jacka  - Säljer denna fluff jacka från 365. går att använda som jacka eller kofta. 💗
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌