Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Höstkappa
Höstkappa  - 89

Höstkappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Beige

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så himla fin kappa som jag köpte från shein för 300kr men som knappt blivit använd❤️ har fler bilder 🌸

Emma
Emma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Höstkappa  - Jacka som passar bra till höst & vår, säljer då den inte kommer till användning❤️ köpare står för frakt
Höst kappa - Världens finaste kappa helt perfekt inför hösten😍😍
höstkappa - fin beige höstkappa i nyskick från hm i stl 38😻⭐️ Perfekt till hösten🥰 Går långt ner till under knät/vaden (på mig)
HÖSTKAPPA - Säljer en snygg jacka från Only med dragkedjor på sidorna. Jackan har en stilren design med långa ärmar och knappar framtill. Perfekt nu till hösten om man vill variera stil på kappor!🍁Defekt på sista bilden därav billigt pris (nypris 459kr)
HöstKappa - Superfin höstkappa i nyskick💛Aldrig använd🍂
Höstkappa - Jättesnygg kort höstkappa som bara är använd ungefär 1 gång. Nypris är ungefär 800kr, Säljer för bra pris då jag är i behov av pengar😅🥰 Kan gå med på att sänka priset vid snabb affär!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️