Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Varsity Jacket
Varsity Jacket  - 0 Varsity Jacket  - 1

Varsity Jacket

Storlek: L
Kategori: Jackor
Skick: Bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sjukt snygg varsity jacket som passar perfekt nu inför sommaren och hösten. Jackan är köpt vintage men är bara använd ett fåtal gånger. Priset var 1200 kr men jag säljer den för 700 kr. Jackans size är L men är ganska liten i storleken och passar både M och S.

Sindre
Sindre
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Varsity Jacket - Säljer den för jag är i behov av pengar. Skriv pris så diskuterar vi. Den är L och passar mig perfekt, är 190cm och väger 88kg
Varsity jacket - Röd varsity jacket i storlek L och fint skick, sitter snyggt oversized på mig som är en XS-S. Köpt vintage förra hösten för 1200kr. Köp direkt för 600, pris kan diskuteras vid snabb affär.Köparen står för frakt på 66kr. Hör av dig för fler bilder eller frågor!
Varsity Jacket - Från Boohoo, använd 2 ggr (inte min modellbild)
American College Varsity Jacket - Marinblå - Storlek M  Helt ny, har endast testat den.  Mjuk och varm jacka i klassisk college-stil.  Passform: Unisex. Säljes pga fel storlek. Perfekt skick – först till kvarn! Priset kan diskuteras.
Varsity jacket - Vintage varsity jacket
Varsity jacket - Säljer min jacka från aelfric eden, köpt för 1200kr❤️ Den är i nyskick och har inga defekter alls❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.