Alla kategorier > Jackor
Tunn lång dunjacka
Tunn lång dunjacka - 89 Tunn lång dunjacka - 90

Tunn lång dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Vila
Färg: Svart

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tunnare lång dunjacka från Vila, fint skick!

Elilun
Elilun
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tunn dunjacka  - Tunn dunjacka från hm , så storlek 34. Sparsamt använd
Tunn dunjacka/Vårjacks  - Säljer min svarta tunna dunjacka då den inte kommit till användning!!🌸
Svart lång dunjacka - Säljer en svart lång dunjacka från VILA  i mycket bra skick. Den har en dragkedja framtill och långa ärmar, perfekt för kalla vinterdagar. Jackan är stilren och passar till både vardag och fest. Den är varm och bekväm, ett måste i garderoben!
Lång tunn kappa  - Lång, snygg kappa i strl 36 från Gina tricot. Fint material som inte blir nopprigt! Perfekt till våren eller under en tjockare kappa på hösten/vintern💐
Tunn dunjacka  - En svart tunn dunjacka i storlek S, perfekt till våren ❤️❤️
Svart lång dunjacka från VILA - Säljer en svart lång dunjacka från VILA i storlek 40. Jackan är perfekt för kalla vinterdagar med sin vadderade design och långa längd. Den har en hög krage och knappar framtill för extra värme. Ett måste för vintern! ❄️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Kappa - Superfin grå kappa med knappar och knytband. 💕Storlek Xs/S. Passar bra på mig som nästan alltid har S. Perfekt för våren, men är även jättefin nu under vintern med en stickad tröja till, köp inte direkt, skriv gärna bud
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.