Alla kategorier > Jackor
Svart Jacka med brun päls.
Svart Jacka med brun päls. - 89 Svart Jacka med brun päls. - 90

Svart Jacka med brun päls.

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jacka pga av att jag tycker att den är för lång. Den är andvänd men knappt några synliga fel förutom att pälsen är lite utnött vid händerna men de syns knappt när den är på. Varm. Du står för frakten. Pris kan diskuteras. Kostar ca 3000kr ny

Sara
Sara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart päls jacka - Gjord av fusk päls, väldigt mjuk. Den är knappt använd. Den har en trekvarts ärm.
Parka päls svart jacka  - Säler min parka jacka med äkta päls. Den är i nyskick med fluffig päls oxh inga deffekter. Jättevarm och mysig och passar både till vardag men även finare tillfällen. I storlek S. Köpt för 4700kr säljs för 3000kr. Fler bilder kan skickas om så önskas.
Päls jacka  - Inga defekter förutom att prislappen gått sönder på en sida, skulle säga passar s och m
Svart skinnjacka med grå/ brun päls  - Svart skinnjacka från Mango med superskön päls inuti vilket gör den varm och go. Tyvärr för liten för mig… Den är mer som S/M i storlek… väldigt lite använd!
Svart jacka med päls  - Snygg svart jacka ifrån hollies säljer för den inte kommer till användning
Svart päls jacka  - Säljer en svart pälsjacka från Chelsea storlek S varm stor jacka perfekt för vintern!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
 Moncler Cardigan  - Svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida i blankt material och stickade ärmar. Rund hals, dragkedja och två fickor framtill. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36