Alla kategorier / Mode / Väskor / Datorväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Datorfodral  - Snyggt datorfodral från Carin Wester🥰
Goy datorfodral - Snyggt datorfodral från Goy i klassiskt svart och grått monogrammönster. Fodralet är tillverkat i slitstarkt canvasmaterial och har dragkedja upptill. Perfekt för att hålla din laptop skyddad och stilren när du är på språng.
Zebramönstrad datorfodral från Emelo - Snyggt datorfodral från Emelo med zebramönster i svart och vitt. Fodralet har en rektangulär form och stängs med dragkedja upptill. Tillverkad i ett tygmaterial som känns både trendigt och stilrent. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurinspirerat mönster. Passar laptop med maxmått 33x24cm
Datorfodral 💙 - Svart datorfodral av återvunna jeans med filt och silke inuti, guldiga nitar och magnetisk knapp!💙 Fodralet är ca 37x27 cm🌟
Svart datorfodral från Belkin - En stilren svart datorväska från Belkin i mjukt material. Fodralet har en enkel, rektangulär form och dragkedja längs kanten. Perfekt för att skydda din laptop på språng och passar till de flesta standardstorlekar.
Svart Ivy datorfodral 16" - Stilrent svart datorfodral från By Malene Birger med vitt grafiskt mönster. Fodralet har en rektangulär form och dragkedja upptill. Tillverkat i tåligt konstläder som skyddar din laptop och ger en trendig look. Fråga om mer bilder!
Datorfodral - Fin datorfodral med hjärtan. Den är använd och har tecken på det då den är lite smutsig på vissa ställen. Se bilder. Går säkert att tvätta bort. Längd: 36cm, höjd: 27cm
Leopardmönstrat datorfodral 157 Denim Makers - Snyggt datorfodral med leopardmönster i svart och beige från 157 Denim Makers. Fodralet har mjuk form och dragkedja runt kanten. Perfekt för att skydda din laptop med stil.
Datorfodral i krokodil mönster med guldnitar
Datorfodral i krokodil mönster med guldnitar  - 0 Datorfodral i krokodil mönster med guldnitar  - 1 Datorfodral i krokodil mönster med guldnitar  - 2 Datorfodral i krokodil mönster med guldnitar  - 3

Datorfodral i krokodil mönster med guldnitar

Storlek: 34 x 25 cm
Kategori: Datorväskor
Märke: CASEERO
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilrent datorfodral tillverkat av veganskt läder i vattentätt material. Fodralet stängs med knapp. Fodralet skyddar din dator effektivt samtidigt som det ger din outfit en extra touch. ⚜️ Storlek: 34 × 25 cm – Innifrån 33 x 24 📦

CASEERO
CASEERO
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla