Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Dunjackor
Vit och svart dunjacka med huva
Vit och svart dunjacka med huva - 0 Vit och svart dunjacka med huva - 1 Vit och svart dunjacka med huva - 2 Vit och svart dunjacka med huva - 3 Vit och svart dunjacka med huva - 4

Vit och svart dunjacka med huva

Storlek: S
Kategori: Dunjackor
Märke: Everest
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

1100 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg Skidjacka från Everest i vitt med svarta detaljer och huva. Perfekt för kalla vinterdagar. Har använt som både skidjacka och vanligt ”vardagsbruk”. Ser helt oanvänd ut 💕💕Storlek 34. Nyskick pris 3000 :-.

Nadja Johansson
Nadja Johansson
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit dunjacka från 157 med huva - Snygg vit dunjacka från 157 med dragkedja framtill och praktisk huva. Jackan har en quiltad design och sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att bära. Materialet är glansigt och ger en modern look. Den är helt ny med pris lappen kvar. Storlek M, Nypris 400kr men säljer för 280kr.
Olivgrön lång dunjacka med huva - Snygg olivgrön dunjacka från Esprit med lång passform och quiltad design. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och en mysig huva. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att bära.
Svart dunjacka med huva - Snygg svart dunjacka med dragkedja och huva. Jackan har en quiltad design och sitter skönt på kroppen😇
Svart dunjacka med huva - Snygg svart dunjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt lätt att bära.
Svart dunjacka med huva från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med huva, ribbade muddar och ärmar i stickat material. Jackan har två framfickor med tryckknappar och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt trendig look.
Svart dunjacka från Moncler med huva - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish, huva och svarta stickade ärmar. Jackan har två framfickor med tryckknappar och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och ger en sportig, trendig look. Vi kan snacka om priset
Svart/blå dunjacka med huva - Säljer en svart dunjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att ha på sig. De är en nikki pufferjacket från lager 157!
Svart dunjacka med huva från EA7 - Snygg svart dunjacka från EA7 Emporio Armani med huva och guldfärgad logga på bröstet. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och elastiska muddar vid ärmar och midja. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt stilren look.
Andra annonser från Dunjackor
Visa alla
Canada Goose MacMillan Storlek S - Canada Goose MacMillan, storlek S. Helt ny och oanvänd. Finns inga skador eller något. Kontakta gärna för mer info!
Svart Moncler Cardigan - Snygg svart Moncler Cardigan med stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja och en liten ficka med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt trendig stil. Storlek L men passar S/M. Säljs då den inte passar mig och den är helt oanvänd. Qr kod går att skanna
Svart dunjacka från Canada Goose - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med avtagbar huva och patch-logga på ärmen. Jackan har en klassisk puffer-modell, dragkedja och knappar framtill samt medföljande pälskant till huvan. Perfekt för kalla vinterdagar.
Röd dunjacka från Fjällräven - Riktigt fet röd dunjacka från Fjällräven med huva och gula detaljer på snörena. Jackan har två stora fickor framtill med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt varm. finns en liten skromma på ena armen men inget man märker o går nå lätt att laga , men där av det nedsatta priset
Moncler Vezere  - Säljer en helt ny Moncler Vezere i storlek S. Inga fel på jackan. Jackan passar om man är mellan 170–180 cm lång. Ärmen är något kortare än vanligt. Tags följer med i köpet!
 Canada Goose wyndham black label - Säljer en grå dunjacka från Canada Goose med huva och dragkedja samt knappar framtill. Jackan har två bröstfickor och två sidofickor, perfekt för kalla vinterdagar. Klassisk, stilren design och riktigt varm tack vare dunfyllningen.
Svart dunjacka från Canada Goose - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med stor pälskantad huva och klassisk patch på ärmen. Jackan har en puffig design, dragkedja och knappar framtill samt flera fickor. Perfekt för kalla vinterdagar.
Abercrombie & fitch - Tvärfet Abercrombie & fitch jacka ute‼️‼️‼️Skick 9/10✅✅ Kontakta vid minsta fundering🤗🤗