Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Dunjackor
Moncler jacka
Moncler jacka  - 0 Moncler jacka  - 1 Moncler jacka  - 2 Moncler jacka  - 3

Moncler jacka

Storlek: S
Kategori: Dunjackor
Märke: Moncler
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

2999 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Skick: 9.5/10 | size 2

Rico Del Luxury
Rico Del Luxury
(675)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler jacka - Säljer denna sällsynta Moncler jacka som är perfekt nu inför kyligare dagar, den är väldigt sparsamt använd och det finns inga skador eller tecken på användning, skick 9-9.5/10. Självklart äkta samt finns ett äktehetscertifikat från Garmsmarket✅ Vid fler frågor och funderingar så är det bara att skriva🤝
Moncler jacka  - Säljer en sprillans ny jacka då jag bara har testat den, anledningen för jag säljer den är för att det var fel storlek. Som sagt är jackan i nytt skick med etikett och påse då det medföljer skicket på jackan är 10/10 och är perfekt för våren som är runt hörnet då denna jacka ska bäras. Storleken på denna jackan är liten som Moncler i sig har små storlekar skulle säga att den sitter som xs och en liten s för att den ska kunna sitta bra. Skriv för funderingar. Scan innanför jackan och på loggan
Vit moncler jacka - Osäker på modellen däremot kan jag med all ärlighet säga att jag är ytterst tveksam på äktheten, därefter droppar jag billigt! För övrigt är det en jävligt skön och as varm vinter jacka, dock så är passformen lite pösig kan jag tycka, man ser lite större ut i den jämfört med andra vinterjackor. Skriv gärna vid övriga frågor! Storleken är S men skulle säga att den också passar M.
 Jacka Moncler - Snygg mörkblå dunjacka från Moncler med avtagbar huva och dragkedja framtill. Jackan har en ficka med Moncler-logga på ärmen och två sidofickor med dragkedja. Insidan är glansig och quiltad för extra värme. Perfekt för kalla vinterdagar. Passar L/M.
Moncler Jacka  - En svart Moncler jacka som är storlek M, den är knappt använd och den är ganska varm. Jackan här äkta och köpt direkt från butik, om ni behöver mer info de är bara kontakta mig genom DM.
Moncler chevalier jacka - Säljer nu min jacka från moncler i storlek 2 då den inte längre kommer till användning. Den saknar ena zipen till dragkedjan, annars är jackan felfri och i väldigt bra skick! Den är sjävklart äkta, vid frågor eller funderingar är det bara att höra av dig!
Moncler jacka svart - Svart Moncler jacka i ny skick, den har NFC i loggan, pm vid frågor eller detaljbilder och kom gärna med prisförslag.
Moncler jacka svart - Svart Moncler jacka i ny skick, den har NFC i loggan, pm vid frågor eller detaljbilder och kom gärna med prisförslag.
Andra annonser från Dunjackor
Visa alla
Svart dunjacka Fjällräven  - Säljer denna snygga svarta fjällräven nypris runt 7000, knappt använd men säljer för 3500, kontakta inte ni köper för är inte helt 100 jag vill sälja
Blå dunjacka från Fjällräven - Snygg blå dunjacka från Fjällräven i superfint skick. Den ser helt ny ut och har inga märken eller skador. Modellen är dam i storlek S. Förvaringspåsen som hör till jackan ingår om man vill ha den. Jag möts endast upp, då jag inte vill skicka den med posten eftersom den är dyr,
Svart Canada Goose dunjacka - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med klassisk patch på ärmen. Jackan har boxig passform, stora framfickor, hög krage och knäppning med både dragkedja och tryckknappar. Tillverkad i slitstarkt material och fylld med dun för maximal värme under vintern.
Colmar jacka 48 - Sljer nu denna sjukt snygga colmar jackan , size 48 motsvarar S! Skick 8/10 super fin bara lite använd. Modellen är 180. Nypris 4000kr mitt pris endast 1299kr + fri frakt! 📦 hör av dig vid minsta fundering 🤩
Svart dunjacka från Burberry - Snygg svart dunjacka från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två sidofickor med dragkedja och en avtagbar huva. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt varm.
Oscar Jacobsson jacka - Sljer nu denna sjukt snygga Oscar Jacobsson jackan , size S! Skick 9/10 super fin . Modellen är 180. Nypris 5000kr mitt pris endast 1599kr + fri frakt! 📦 hör av dig vid minsta fundering 🤩
Burberry jacka - Snygg svart dunjacka med avtagbar huva och rutigt foder i grått och rött. Jackan har två stora fickor framtill med dragkedja och tryckknappar, samt diskreta detaljer på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Ubr parkjacka M - Säljer nu denna sjukt snygga ubr parkjacka! Size M. Modellen är 180. Riktigt varm och skön jacka i högsta kvalite! Hör av dig vid minsta fundering 🤩