Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor > Dunjackor
 Moncler jacka
 Moncler jacka  - 0  Moncler jacka  - 1  Moncler jacka  - 2

Moncler jacka

Storlek: M
Kategori: Dunjackor
Märke: Moncler
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

3299 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg silvergrå dunjacka från Moncler med hög krage, avtagbar huva och två dragkedjeförsedda fickor framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och quiltad design som ger en puffig look. Perfekt för kalla vinterdagar.

MONTEVELUTTO
MONTEVELUTTO
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler jacka florian  - Snygg grå dunjacka från Moncler med avtagbar huva och två bröstfickor med knappar. Jackan har svarta ribbade muddar vid ärmsluten och dragkedja framtill. Yttermaterialet har ett diskret fiskbensmönster och innerfodret är glansigt och quiltat för extra värme. ÄKTA!, kvittot finns! Storlek M men passar till både M och S
Moncler jacka - Säljer denna jätte snygga moncler jacka!! Skicket är väldigt bra och inga skador eller något på jackan. Jackan hade passat perfekt för dig som är runt 180 till 185 typ. Pris kan diskuteras vid snabb affär!!
Moncler Jacka  - En svart Moncler jacka som är storlek M, den är knappt använd och den är ganska varm. Jackan här äkta och köpt direkt från butik, om ni behöver mer info de är bara kontakta mig genom DM.
Moncler maya jacka - Hej! Jag säljer nu min svarta moncler maya. Den är i jättebra skick andvänt väldigt lite och sparsamt den har inga defekter eller liknande. Jackan har dun i sig så den är perfekt till den kalla hösten/vintern. Den är äkta och köpt på monclers hemsida inte så länge sedan. Jag säljer jackan pågrund av att jag inte har tid att andvända den då jag mest har jobbklädder på när jag jobbar. De ingår med dustbag, lapparna, boxen och galgern vid köp av ett bra pris. Hör av dig vid frågor och extra bilder!
Moncler Jacka - Säljer denna sällsynta Moncler jacka som är perfekt nu inför kyligare dagar, den är väldigt sparsamt använd och det finns inga skador eller tecken på användning, skick 9-9.5/10. Självklart äkta samt finns ett äktehetscertifikat från Garmsmarket✅ Vid fler frågor och funderingar så är det bara att skriva🤝
Moncler jacka  - Moncler puffer jacket. Den är använd väldigt lite då jag säljer den för den är lite för liten i armarna. Storlek 3 (passar storlek M o L)
Moncler cardere Jacka - 1500 men kan gå ner i pris. Snygg svart dunjacka från Moncler med stor huva och dragkedja framtill. Jackan har två framfickor med dragkedja, justerbar dragsko i huvan och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i glansigt material som ger en modern look.
Moncler chevalier jacka - Säljer nu min jacka från moncler i storlek 2 då den inte längre kommer till användning. Den saknar ena zipen till dragkedjan, annars är jackan felfri och i väldigt bra skick! Den är sjävklart äkta, vid frågor eller funderingar är det bara att höra av dig!
Andra annonser från Dunjackor
Visa alla
Polo Ralph Lauren väst - Säljer min oanvända polo väst som är äkta och perfekt skick, säljer eftersom den inte kommer till användning längre. Fantastisk skick och jätte bra kvalité. Om ni har frågor är det bara att fråga och pris kan diskuteras
Marinblå jacka J Lindberg - Snygg mörk dunjacka från J Lindberg med dragkedja framtill. Trendig och skitsnygg.  Perfekt för kalla vinterdagar. Säljer pga för liten för mig själv..🙂 Storlek S
Svart dunjacka från Moncler - Jättefin jacka har använt den sparsamt. Storlek 2 passar dig som har S. Självklart orginal!
Moncler jacka - Säljer denna varma eleganta vinterjacka då den är för stor för mig. Den är storlek 4/L och passar vanlig L. Den är aldrig använd eftersom den inte passade. Skriv vid minsta lilla fråga!!
Mörkblå Fjällräven dunjacka - Men’s xs men sitter som en dam s på en tjej
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp, släta ärmar och en gul detalj vid halsen. Märkespatch på ena ärmen och fickor med dragkedja. Perfekt för kalla vinterdagar. Har ett litet hål på ryggen men som är fast strykit med en lite lapp av samma tyg och färg
Svart dunjacka med huva från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill och en liten Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt stilren look. Observera att De är en 1:1 jacka som ny har används 2 gånger
Moncler maya navy - Hallå där! Nu säljer jag min Moncler Maya i navy blue. Denna jacka är i otroligt fint skick, sparsamt använd och utan några som helst defekter. Med sin fyllning av kvalitetsdun är den perfekt för att hålla värmen under både höst- och vinterdagar. Jackan är självklart äkta, inköpt direkt från Monclers officiella webbplats nyligen. Anledningen till att jag säljer den är att jag mestadels använder arbetskläder och inte hinner använda den så mycket som den förtjänar. Vid köp till ett bra pris i